Sıvı Seviye Flatörleri Kauçuk Kablolu

Sıvı Seviye Flatörleri Kauçuk Kablolu


KAUÇUK KABLOLU SEVİYE FLATÖRÜ

Seviye flatörleri; Su pompası ile depo veya kuyularda boşaltma veya doldurma amaçlı kullanılabileceği gibi hem doldurma hemde boşaltma amaçlı kullanılabilen elektrikli şalterlerdir.  

Teknik Özellikler :

Kablo                                    :Kauçuk dış kılıf.

Kablo dış çapı                    :8 mm²

İç damar çapları                :1 mm²

Dış Kılıf ve İzolasyon       :Polyproblene

Çalışma Açısı                      :90°

Voltaj                                   :Min. 12 Volt . Max. 220 Volt

Maksimum Amper         :8 Amper

Kablo Uzunluğu                               :Standart ölçüler, 1,6 m, 3 m, 5 m, 10 m, 15 m, 20 m.

MONTAJ : Ürün üzerindeki kablo mavi – siyah ve kahverengi 3 x 1 mm² kauçuk dış kılıflı kablo, içinde elektrik anahtarının bulunduğu izolasyon ile dış etkenlerden arındırılmış kafa bölümü ve derinlik ayarı için serbest ayarlanabilir ağırlıktan oluşmaktadır.

DEPO DOLDURMA İÇİN : Kahverengi ortak uca enerji verilmelidir. Siyah uç ise pompa veya elektrik panosuna bağlanmalıdır. Bu durumda depo her boşaldığında flatör depoyu dolduran pompaya elektrik vererek pompanın çalışmasını ve depo dolduğunda ise elektriği keserek depoya sıvı aktaran pompanın durmasını sağlayacaktır.

DEPO BOŞALTMA İÇİN : Kahverengi ortak uca enerji verilmelidir. Mavi uç ise pompa veya elektrik panosuna bağlanmalıdır. Bu durumda depo her dolduğunda flatör depoyu boşaltan pompaya elektrik vererek pompanın çalışmasını ve depo boşaldığında ise elektriği keserek depodan sıvı boşaltan pompanın durmasını sağlayacaktır.

DEPO DOLDURMA VE BOŞALTMA İÇİN : Kahverengi ortak uca enerji verilir. Siyah uç doldurma amaçlı kullanılan pompa veya elektrik panosuna, mavi uç ise boşaltma amaçlı kullanılan pompa veya elektrik panosuna bağlanmalıdır. Bu durumda Depo her dolduğunda doldurma amaçlı kullanılan pompa devreden çıkıp, boşaltma amaçlı kullanılan pompa devreye girecektir. Bu işlem sürekli tekrarlayarak devam edecektir.


Kategorideki Diğer Ürünler