HAKKIMIZDA


 

Firmamız; Pompa, hidrofor ve hava kompresörü sektörlerinde ihtiyaçlara uygun ekonomik ve ergonomik ürünleri sektöre kazandırma amacı ile kurulmuştur. 2005 yılından beri, sektörde ve üretimde edindiği tecrübeleri kullanarak, ihtiyaca uygun ürünler üretmeyi vazgeçilmez hedef olarak belirlemiş bulunmaktayız.

Her yıl ciromuzun bir kısmını AR-GE çalışmalarına ayırarak, ürün geliştirme ve mevcut ürünlere faydalı özellikler katarak sektörde adımızdan söz ettirmek için gerekli çalışmalar yapılacaktır. Bu çerçevede sektörden gelecek her türlü fikir ve öneriye açık olduğumuzu, bu konudaki çalışmalarımıza destek vermek isteyen bütün iş ortaklarımızı bizimle iletişime geçmeye çağırıyoruz. Çünkü tecrübe bize öğretti ki; biz, siz değerli iş ortaklarımız var oldukça, markamız ise istek ve önerilerinize cevap verebildiğimiz sürece var olmaya devam edecektir.
Firmamıza verdiğiniz ve vereceğiniz her türlü destek için teşekkürlerimizi sunarız.

 

KALİTE ve ÇALIŞMA POLİTİKAMIZ

KALİTEDE SÜREKLİLİK: Sürekli en uzun ömürlü, kullanım kolaylığı sağlayan ve kalite hedeflerini en yüksek seviyede tutmak.

MÜŞTERİ ODAKLILIK: Müşteri taleplerini değerlendirerek,bu talepler doğrultusunda gerekli argümanları temin etmek ve bu taleplere en hızlı şekilde cevap verebilmek.

SÜREKLİ GELİŞİM
Kalite yönetim sistemi hedefleri doğrultusunda, sürekli gelişimi sağlamak

KALİTE YÖNETİM SİSTEMİNDE SÜREKLİLİK
Kalite yönetim sisteminin sürekliliğini ve daima iyileştirilmesini sağlayarak kalite yönetim sisteminin şartlarına uymak.

İŞ ve İŞÇİ SAĞLIĞI: Üretim alanı ve üretimi yapan değerli çalışanlarımızın çalışma şartlarını en uygun hale getirmek ve sürekli eğitimler ile bilgilendirmek.

İNSAN SAĞLIĞI: Yaptığımız ve yapacağımız bütün üretimlerde, önce canlı sağlığını ön planda tutmak ve canlı sağlığına zarar verebilecek herhangi bir zararlı maden, metal veya kimyasalı üretim alanında ve üretimde kullanmamak.

ÇEVREYİ KORUMA: Bu Dünya atalarımızın bize mirası değil, çocuklarımızın bize emanetidir şiarıyla, üretimlerimizde çevreye zarar vermeyen birinci sınıf hammadde kullanmak ve atıklarımızı atık yönetimi yönetmeliğine uygun olarak imha etmek, imhası mümkün olmayan atıkları ise yetkili kuruluşlara teslim etmek.